Ataylar Oto

Ataylar Oto

Otomotiv yedek parça ithalatı ve satışı konusunda, ürün kalitesi, hızlı servis ve müşteri memnuniyeti zincirini bozmadan, 25 yıldır otomotiv sektöründe hizmet vermekte.
1995 yılında otomotiv yedek parça tedarikçisi olarak kurulan Ataylar Oto, 2000 yılından itibaren Hyundai, Mitsubishi, Kia, Mazda, Toyota, Nissan, Honda gibi otomobil sektörünün önemli markalarının yedek parçalarını Japonya, Çin, Taiwan, Kore gibi ülkelerden ithal ederek, alternatif ve çeşitli ürün seçenekleriyle otomobil kullanıcıları ve servisleri için esnek çözümler sunmakta.

Teknolojik gelişmelerin ve endüstrideki yeniliklerin, otomotiv yedek parça sahasına aktarımına önem veren Ataylar Oto, satış sonrası servis konusunda da tüm Türkiye’de bayilik sistemi ile sorunsuz hizmet sunmakta. Firma distribütörlüğünü yaptığı markaların yanı sıra, OEM ürünlerinin de satışını yapmakta.

Aracınız için yedek parça ihtiyaçlarınız konusunda Ataylar Oto, 25 yıldır olduğu gibi her zaman en yakın çözüm partneriniz ve tedarikçiniz olmaya devam edecektir.